קפה יפו - מקום לאירועים פרטיים קטנים

קפה יפו הוא פנינה קסומה ויפהפייה, בלב ליבה של יפו העתיקה.  קפה יפו היא מסעדה איטלקית ייחודית, שאינה מזכירה שום מסעדה אחרת שאתה מכיר. קפה יפו הוא מקום אשר משלב בתוכו אווירה יפואית ייחודית עם אוכל משובח, מנות ישראליות עם מנות איטלקיות, ויוצר יחד חוויה בלתי נשכחת. המנות של קפה יפו הן מנות אשר משלבות את טעמיו של המטבח הישראלי עם אלה של המטבח האיטלקי.

כך תוכל למצוא אצלנו מנות כמו פסטות איטלקיות מורמות לצד סלטי ירקות טריים ישראליים, פיצות איטלקיות משובחות לצד שקשוקה ישראלית שורשית, ועוד, ככל העולה על דעתך. קפה יפו מציע, בנוסף לארוחות המרשימות, גם סיורים מודרכים ביפו העתיקה, סיורים אשר מספרים את סיפורה של יפו, עירו של יפת בן נוח, מן הערים העתיקות ביותר בארץ.

אירועים פרטיים

הפקת אירועים פרטיים היא אחד מן הדברים שקפה יפו מתמחה בהם. אירועים פרטיים מהווים הנאה גדולה לכל המשתתפים בהם, אולם כאשר רוצים לערוך אירועים פרטיים בתל אביב או ביפו, מתחילים לחפש מקום מתאים. אירוע פרטי אמור להיות מרשים ומהנה לכל המשתתפים בו. הוא יכול להיות קטן או גדול, אולם הוא חייב להיות מיוחד ומהנה. קפה יפו הוא מקום לאירועים פרטיים, והוא מהווה פתרון מקורי ומיוחד לסוגים שונים של אירועים. קפה יפו הוא מקום לאירועים קטנים וגדולים כאחד, מה שלא רואים במקומות אחרים. שים לב- קפה יפו היא מסעדה כשרה.

לרוב, מקומות לאירועים קטנים אינם יכולים להכיל אירועים גדולים, אולם קפה יפו מפיק אירועים פרטיים מכל הסוגים, החל מבריתות קטנות ועד לחתונות גדולות, כך שניתן ליהנות מן המקום בכל מצב ועבור כל אירוע. ניתן גם תמיד לשלב עם האירוע שלך הופעה של אומן אורח.

כאשר אתה עורך אירוע בקפה יפו, אתה יכול להיות בטוח שתיהנה ותהיה מרוצה, וכך גם כל אורחיך, מן הקטנים ביותר ועד לגדולים. כן, גם ילדים יכולים ליהנות מאירוע במסעדה איטלקית, משום שאנו בקפה יפו מודעים לטעמם המיוחד של ילדים, ומציעים במיוחד בשבילם מנות ילדים מיוחדות, כמו פסטה בלי רוטב, מיץ פטל וכדומה. כך ייהנו המבוגרים ממנות הגורמה העשירות שלנו, וגם הילדים ייהנו מן המאכלים שהם אוהבים. מזל טוב!

קפה יפו, מסעדה כשרה, אירועים פרטיים באווירה מיוחדת.

לפרטים נוספים צור קשר: 03-5181988

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: