קפה יפו - מקום לאירועים קטנים - בריתות

מהי בריתה?

בריתה היא חגיגה מיוחדת במינה. כולם יודעים מהו ברית- אותו אירוע, אשר נערך לבנים זכרים שנולדו למשפחה יהודית. זוהי ברית שנכרתת בין התינוק החדש שנולד לעמו, ואשר גוררת אחריה מסיבה גדולה. אולם כאשר נולדת בת, אין אירוע רשמי אשר מציין את הולדתה, ולכן הורים רבים נוהגים לערוך "בריתה", שהיא למעשה מסיבה ייחודית לרכה הנולדת.

חגיגה מיוחדת

 בריתה יכולה להיות אירוע קטן, פרטי, ואפילו ביתי. אך מי שרוצה לחגוג באמת, לשמוח באמת בהולדת ביתו, ולתת לאורחיו חוויה ייחודית שלא ישכחו זמן רב, יכול לערוך חגיגה מיוחדת, במקום מיוחד. אירוע פרטי שכזה יכול להיחגג בצורה יפהפייה, אך לשם כך יש למצוא מקום לאירועים פרטיים, מקום לאירועים קטנים אשר יאפשר להורים לערוך חגיגה אמיתית. אנשים רבים אשר עורכים אירועים פרטיים בתל אביב והאזור, מתלבטים היכן לערוך אותם. ובכן יש לנו פתרון בשבילם– קפה יפו.

קפה יפו

קפה יפו הוא ביסטרו איטלקי יפהפה, אשר מגיש אוכל, המשלב את המטבח הישראלי עם זה האיטלקי, ובכך הופך את קפה יפו למסעדה ייחודית ומרשימה. קפה יפו מתמחה בהפקת אירועים פרטיים מיוחדים, אשר יסבו למארחים ולאורחים הנאה מושלמת. אירועים פרטיים צריכים להיות שמחים, והאורחים צריכים ליהנות, ובדיוק את זה אנו עושים בהצלחה רבה. כך שאם התלבטתם לגבי מקומות לאירועים קטנים, תמה ההתלבטות! קפה יפו יהפוך את הבריתה שלכם לחוויה שאתם ואורחיכם לא תשכחו. 

קפה יפו מציע מגוון של מנות יפהפיות ועשירות, החל מלחמים ריחניים מכל הסוגים, סלטים חיים ישראליים ועד למנות עיקריות מרשימות, כמו דגים במגוון סגנונות, פיצה איטלקית מקורית, בסטות במבחר סוגים ועוד, ככל העולה על דעתכם. כאשר אתם עורכים בריתה בקפה יפו, אתם יכולים להית בטוחים שכל אחד ייהנה.

ילדים

וכן, גם הילדים ייהנו. בקפה יפו אנו מודעים לכך שלאירועים מגיעים ילדים רבים, ושטעמם של ילדים שונה לעיתים רבות מזה של המבוגרים. לכן אנו מציעים בקפה יפו מנות ייחודיות לילדים. אנו מגישים לילדים מנות כמו פיצות פשוטות וטעימות, פסטה ללא רוטב, לחמניות טעימות ומיץ פטל. כך תוכלו להיות בטוחים, שכולם, ממש כולם, נהנים.

קפה יפו, מסעדה כשרה, המקום שלך לאירועים קטנים.

לפרטים נוספים צור קשר: 03-5181988

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: