קפה יפו - מקום לאירועים קטנים - בר מצווה

קפה יפו הוא ביסטרו איטלקי, אשר מתמחה בהפקת אירועים פרטיים. קפה יפו מהווה מקום מושלם לאירועים קטנים, בו אפשר לערוך אירועים פרטיים מכל סוג, מהקטנים והאינטימיים ביותר ועד לגדולים ביותר. אם אתה מחפש מקומות לאירועים קטנים, או מקום לאירועים פרטיים בתל אביב והסביבה, קפה יפו הוא המקום המושלם עבורך. קפה יפו הוא מקום לאירועים פרטיים וגם מסעדה רגילה, אשר מעניקה לאורחיה חוויה קסומה וייחודית, בלב ליבה של יפו העתיקה, בעלת הניחוחות הקסומים והעתיקים. קפה יפו מציע אוכל איטלקי כמו גם אוכל ישראלי, ומציע מנות ייחודיות בכל שעות היום, ובופה מיוחד בימי שישי, כמו גם סיורים ביפו.

בר מצווה

בר מצווה היא אירוע פרטי מרגש ומיוחד לכל נער. זהו אולי היום המאושר ביותר בחייו של נער, יום שבו הכל סובב סביבו, יום שבו הוא הופך רשמית מילד קטן לנער בוגר. את בר המצווה חוגגת כמעט כל משפחה בפאר והדר, והנערים משתדלים למצוא דרכים מקוריות ויצירתיות לחגוג את היום הזה. כל אחד חוגג את בר המצווה שלו במקום אחר ובצורה אחרת, אך המשותף לכולם הוא הרצון לחגוג עם החברים ועם בני המשפחה בצורה מעניינת ומהנה ככל האפשר.

בר מצווה בקפה יפו

בר מצווה בקפה יפו היא דרך מעניינת וייחודית לחגוג בה את בר המצווה. בקפה יפו אנו מציעים הפקה של אירוע מרשים ומרתק, ומציעים אוכל ייחודי, איטלקי-ישראלי, שלא תמצאו כמותו בשום מקום אחר. מכיוון שאנו מתמחים בהפקות של אירועים פרטיים, אנו יכולים להבטיח לכם חוויה ייחודית של אירוע בר מצווה, מיוחד ומרשים ,בו ייהנו הן האורחים הצעירים וחבריו של בר המצווה, והן האורחים המבוגרים ובני המשפחה הרבים.

סיורים

ערך מוסף מיוחד שמעניק קפה יפו באירועים כמו בר מצווה, הוא סיורים מודרכים ברחבי יפו. סמטאותיה הרבות של יפו העתיקה מלאות בסיפורים, בזיכרונות ובאנקדוטות מעניינות, אותם יוכלו כל המשתתפים לשמוע בצורה מרתקת ואטרקטיבית, תוך סיור באוויר הצח והמיוחד של העיר יפו, שהיא מן הערים העתיקות ביותר בארץ. זוהי חוויה מומלצת לכל אחד, וייהנו ממנה קטנים כגדולים.

קפה יפו, מסעדה כשרה, המקום שלך לאירועים קטנים.

לפרטים נוספים צור קשר: 03-5181988

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: