הסיפור שלנו

קצת עלינו

קפה יפו שלנו היא מסעדה משפחתית שנולדה מתוך אהבה גדולה לעיר בה ניגודים וקצוות מתקיימים בהרמוניה מופלאה: הים תיכוני המקומי והאיטלקי, הישן עם החדש, היהודי עם הנוצרי ועם המוסלמי, הרוכל עם האמן, הארכיטקטורה עם הרחוב. ההרמוניה המיוחדת הזאת היא שהביאה את אורנה וניר רוני וטל להקים את קפה יפו: מסעדה בלב שוק הפשפשים.

קפה יפו שלנו היא מסעדה משפחתית שנולדה מתוך אהבה גדולה לעיר בה ניגודים וקצוות מתקיימים בהרמוניה מופלאה: הים תיכוני המקומי והאיטלקי, הישן עם החדש, היהודי עם הנוצרי ועם המוסלמי, הרוכל עם האמן, הארכיטקטורה עם הרחוב. ההרמוניה המיוחדת הזאת היא שהביאה את אורנה וניר רוני וטל להקים את קפה יפו: מסעדה כשרה בלב שוק הפשפשים.

מהו סוד קסמו של המקום ? קשה לדעת...

אולי זה מרקם הטעמים המיוחד, עליו אחראית רוני (הבת של אורנה) שנמצאת במטבח, בערך מהיום בה עמדה על רגליה. אולי זה אבא ניר שתמיד יענה לטלפון בחביבות ודואג שלכולם יהיה מקום, אולי זה טל שמפליא בארוחות הבוקר והפינוקים, אולי זאת ריטה החותנת (אימא של טל) שתקבל אתכם בדלת עם חיוך רחב ותדאג שתקבלו שירות מעולה, אולי זה המבנה המיוחד, עם העיצוב האקלקטי ורב הסגנונות עליו אחראית אימא אורנה, אולי זאת המוסיקה, ההופעות, והאירועים, עם הזמרים והלהקות השונות, הפורטים על מיתרי הלב, מעומק הבלוז והנשמה, דרך אגן ים התיכון ועד ספרד. יתכן גם שאלה סיורי התרבות הייחודיים, היוצאים מקפה יפו לכל רחבי העיר, בהדרכתם המקורית של שחקנים ואמנים. עם השנים נוספו עוד בני משפחה כמו הבת גלי על הבמה, הקטנות בחופשים ועוד כאלה שאומצו למשפחה אותם תפגשו כצוות הנפלא והנהדר שלנו. ואולי, אלה כל הדברים גם יחד, שכמו ביפו, חיים גם כאן, באותה הרמוניה מופלאה.
תיהנו!

"מי שנגעה בו יפו, יאהב אותה לנצח…"

קפה יפו מתמחה בקבוצות ואירועים פרטיים, מקבוצות קטנות ועד קבוצות של 120 אנשים, עם קשת תפריטים רחבה, חדר פרטי מאובזר עם במה והגברה, מסך ומקרן.

קצת על התפריט

תפריט ים תיכוני, מה זה אומר תפריט ים תיכוני…? זה אומר שבחרנו את המנות שאנחנו הכי אוהבים שמשייטות להן לאורך הים התיכון- פסטות טריות ופיצה דקיקה מאיטליה, חריימה ממרוקו, שקשוקה מטוניס, מצרפת הגיע הבריוש, מטורקיה יבאנו את החציל בטחינה, אומנם המקור הוא מצפון אפריקה אבל מזמן הפך הקוסקוס לנכס צאן ברזל בישראל ו… הבנתם את העניין.

המטבח שלנו הוא מטבח מגוון שלא מתפזר, אנחנו אוהבים לארח, חושבים על לקוחותינו ושמחים שכל אחד בשולחן מוצא לעצמו את מה שהוא אוהב.