קפה יפו - מסעדה כשרה, התפריטים שלנו

קפה יפו מציע תפריטים של ארוחות בוקר וערב, בופה יום שישי מיוחד ועוד. קפה יפו הוא מסעדה כשרה ביפו, אחת מן הבודדות מסוג זה של מסעדות כשרות במרכז. קפה יפו הוא בעצם ביסטרו איטלקי, והייחודיות שלו היא השילוב בין ארוחות איטלקיות קלאסיות לארוחות ישראליות מסורתיות ושורשיות. מאכלים ישראליים ואיטלקיים משמשים בה בערבוביה, ומשלימים את הניחוח הנפלא שעולה במסעדה, יחד עם הניחוח הבלתי נשכח של יפו עצמה. כל מי שמחפש מסעדה כשרה בתל אביב או ביפו, מוצא את עצמו מגיע לקפה יפו ונהנה מחוויה ייחודית.  

התפריטים שלנו הוכנו מאהבה רבה לאוכל ולמטבח הישראלי והאיטלקי. תוכל למצוא מנות מאוד מגוונות שמשלבות טעמים נפלאים אשר יערבו לחיכך. מפעם לפעם אנחנו משנים ומחליפים מנות ספציפיות, ישנן מנות חדשות שנכנסות לתפריט ומנות ישנות שיורדות מהתפריט.  תמיד יש לקחת בחשבון שיש מנות עונתיות אשר פשוט לא ניתן לספק במהלך כל השנה (למשל אבטיח עם בולגרית) וישנן מנות שסביר להניח שנגיש אותן גם בעוד 50 שנה כמו הניוקי אגוזים.

ארוחות צהריים

 בעלי עסקים אשר מחפשים מקום בו יוכלו לערוך פגישות עסקיות, ימצאו בקפה יפו את המקום המושלם לעריכת ארוחות כאלה. בעלי עסקים רבים מחפשים מסעדות כשרות, וקפה יפו מהוו את המקום המושלם, בו אפשר גם ליהנות אוכל איכותי ומאווירה מקסימה של יפו העתיקה, וגם ליהנות מארוחות צהריים מגוונות ולעשות עסקים כמו שצריך. הארוחות שלנו כוללות מגוון מאכלים איכותיים על טהרת המטבחים האיטלקיים והישראליים כאחד, כמו למשל פסטות לסוגיהם, סלטי ירקות טריים, לחמים טריים וריחניים, דגים ועוד היד נטויה.

הייחודיות של קפה יפו

מסעדות כשרות בתל אביב או ביפו לרוב מציעות מנות אוכל טעימות, ותו לא. קפה יפו מתהדר בייחודיות שלו. קפה יפו פועל גם בקטגוריה של מסעדות לאירועים. אנו מפיקים אירועים, החל מהקטנים ביותר, כמו בריתות או בר מצווה, ועד לגדולים ביותר, כמו חתונה. כך אתם יכולים ליהנות מאירוע שהוא מרשים, טעים ובעל אווירה ייחודית שאין כמוה בשום אולם. קפה יפו גם מציע סיורים ברחבי העיר יפו, סיורים אשר יגרמו לך לאהוב את העיר עוד יותר ויעניקו לך חוויה נפלאה, שכמוה לא תמצאו בשום מקום אחר. 

יפו, אחת הערים העתיקות בישראל, מושכת אליה מבקרים ותיירים רבים בכל יום. יפו, שעל פי דעות מסוימות נקראת על שמו של יפת בן נוח, אשר בנה אותה, היא עיר בעלת שורשים עמוקים ותרבות מפוארת ורבת שנים. סיור ביפו יעניק לכל אחד חוויה ייחודית, כמוה אין למצוא בשום מקום אחר בארץ או בעולם. 

נשמח לארח אותך במסעדה לארוחה טובה מבין התפריטים שלנו, לצהריים עם חברים או במסגרת של ארוחת עסקים. כמו כן תוכל לראות איזה הופעות מציגות אצלנו או כל דבר נוסף אשר מעניין אותך לראות. לחץ כאן לחזור ל דף הבית . תוכל לראות מהקישורים הבאים גם את את הדף של תפריט ערב, תפריט שישי ואת תפריט הבוקר.

אלו התפריטים שלנו: