סיור בעג'מי

סיור ביפו
סיור ביפו או סיור בתל אביב, הפך להיות אחד הלהיטים, למי שרוצה לסייר במרכז, ולא רק. יפו היא עיר שלא חסר מה לראות בה, ובעקבות כך התפתחו סיורים ביפו,המועברים על ידי מדריכים מנוסים, להנאת הציבור שמצביע ברגליים. בין ה- סיורים ביפו הפופולאריים ביותר, ניתן למצוא סיור בשוק הפשפשים, סיור מאפיות וכמובן גם סיור בשכונת עג'מי הציורית. את כל הסיורים הללו, ועוד רבים וטובים אחרים, מציע לכם קפה יפו – מסעדה כשרה, עם כל הלב.

שכונת עג'מי
לפני כמאה שנה, נבנתה בחלקה הדרומי של יפו, שכונת עג'מי. השכונה כמעט נושקת לנמל יפו, אחד הנמלים העתיקים בעולם, ואליה הגיעו יוצאי הקהילה המרונית בלבנון, שהיו אמידים והתמחו בייצור של משי. בשכונה זו, הם בנו את בתיהם. ניכר היה כי הם היו אמידים, ואף הבתים שהם בנו העידו על כך. עם השנים נוספו עוד ועוד בתים בשכונה, שננטשה במלחמת העצמאות. לאחר מכן, התיישבו בשכונה עולים חדשים שונים מחברות מצוקה, והשכונה הפכה למוזנחת ולאזור פשע. בשנים האחרונות הייתה עדנה לשכונה. אט אט גילו אנשים רבים את הפוטנציאל הטמון בה, והיא הפכה להיות מטופחת ואטרקטיבית יותר ויותר.
קסם של עיר
שכונת עג'מי של היום, מגלה את הקסם בעיר יפו, שכן שלובים בה בתים חדשים וישנים, ומסגנון הבניה בה, ניתן לנשום את האווירה של העיר; קשתות אותנטיות, חלונות עשויים ויטראז'ים, המשובצים בזכוכית צבעונית, פסיפסים ססגוניים על הרצפה ובמקומות שונים, וכל זה, כשריח הים והגלים מגיע מקרוב, והדקלים הדקיקים הפזורים בה, מטבלים את האווירה, ומוסיפים לה ניחוח ים תיכוני.

סיורים ביפו
אנו מציעים לך לבוא אלינו לקפה ל- סיור ביפו בלבד, או לסיור משולב בבופה, גלידה או קפה, לפני ואחרי הסיור, וכמובן שאפשר גם וגם.. סיורים ביפו זו המומחיות שלנו בקפה יפו,שכן אנו עובדים עם מדריכים איכותיים, ולבקשתך, נוכל לארגן סיורים בנושאים רבים ומגוונים. ויש לנו גם מסעדה כשרה כמובן. המדריכים שלנו הינם בעלי ניסיון רב, ומעבירים סיורים מרתקים, המשלבים משחק ואומר, ולפעמים גם צליל.

טופס הזמנה לסיור: