סיור בעקבות נשים וסיפורן

יפו העתיקה
יפו העתיקה, אותו שטח קסום אשר היה תחום בחומה לאורך המאה ה-19 ונפרז עם תחילת המאה ה-20, מהווה פנינה מיוחדת בליבה של העיר יפו המורחבת. החומה, אשר תחמה את גבולות העיר מימים ימימה, נהרסה על מנת לאפשר לעיר יפו להתרחב, מה שאמנם קרה, אולם העיר יפו העתיקה נותרה עד היום חלק ייחודי ונפרד מן העיר כולה. במקומות העתיקים של יפו, כמו השטח הגדול שנהרס במלחמת העצמאות, שוכנים כיום רובע האומנים, גן הפסגה וגנים אחרים ומקומות רבים אחרים, אשר משמרים היטב את ניחוחה העתיק של העיר יפו.

נשים ביפו
בכל ההיסטוריה פעלו ביפו נשים רבות, מכל תחומי החיים, ועבדו על מנת ליצור לנו את העולם שאנו מכירים היום. סיור ביפו עשוי לעקוב אחר חייהן ופעילותן של נשים רבות, שחיו ביפו לאורך השנים, כמו לילית, מקור השראתו של הסופר נחום גוטמן, שרה טהון, אוגוסטה ויקטוריה, המשוררת יונה וולך אשר זה לא מכבר נחשפו כתביה אשר חושפים עולם פנימי מורכב ואפל, רחל ינאית, אשתו המפורסמת של נשיא המדינה יצחק בן צבי, אולגה חנקין, אשתו של יהושע חנקין, רבקה אבולעפיה, ועוד נשים גדולות ומפורסמות, שרוחן שורה על העיר.
הסיורים של קפה יפו
קפה יפו, הביסטרו הייחודי, אשר מציע אוכל איטלקי, הספוג בניחוחותיה של העיר יפו, מציע גם הופעות ו- סיורים ביפו העתיקה. סיורים, אשר מעניקים למטיילים חוויה ייחודית של זיכרונות קסומים, מעיר שהייתה ועודנה,מיוחדת ואחרת. קפה יפו מציע סיור בעקבות נשים וסיפורן האישי, מימי קדם ועד לעת החדשה ביפו, סיורים אשר משיבים חיים לאותן דמויות עלומות, ומספרים את סיפורן טוב יותר מכל ספר. את הסיורים הללו מציע קפה יפו, בנוסף לארוחות המרשימות, אשר יכולות להיות מוגשות לפני הסיור או לאחריו, כרצונך. אלו הן ארוחות, המשלבות את העושר הקולינארי האיטלקי , עם המנות הישראליות, המוכרות לכולם, כמו שקשוקה וסלט ירקות, לצד פיצות, פסטות ולחמים ייחודיים. בנוסף, עורך קפה יפו סיור בתל אביב, וכן סיור בנווה צדק, השכונה הייחודית והציורית של תל אביב.

טופס הזמנה לסיור: