סיור בשוק הפשפשים

סיור ביפו – עיר של שילובים
אחד הדברים הבולטים ביפו, היא היותה עיר של שילובים; חוף ים לצד שווקים, אומנים ודייגים, רוכלים ואוכל, הכול יחד פועל בדו קיום ובשילוב אקזוטי, שיוצר את הפסיפס המרתק הזה, שנקרא יפו. ב סיור ביפו לא חסר מה לראות – החל משוק הפשפשים, הסמטאות הציוריות, הפארקים המטופחים, הים והעתיקות. לא נשכח כמובן גם אפשרות לסיור בנווה צדק או בשכונת עג'מי, בקיצור, סיורים ביפו אפשר לעשות בלי סוף, ועכשיו גם יש לכם עם מי.

קפה יפו – מסעדה כשרה
קפה יפו הוקם לפני כחמש שנים, בידי אורנה וניר גבעון, תושבי יפו, הקשורים אליה בכל נימי נפשם. יחד עם הבת,השפית רוני ריבלין ,ובעלה טל פילו, הם יצרו בליבה של יפו, בשוק הפשפשים, מקום נפלא, בית לאוכל ותרבות, מסעדה כשרה. אל הקפה שלהם ניתן להגיע כדי לאכול, כדי ליהנות מ- הופעות, כדי לחגוג אירועים, וגם כדי לצאת ל- סיורים ביפו. מן הקפה יוצאים סיורים ביפו, במגוון רחב ובנושאים מרתקים, המועברים על ידי מדריכים מנוסים, המספרים את סיפורה של יפו,בדיבור ובמשחק.
שוק הפשפשים
אחד המקומות האטרקטיביים ביותר ביפו הינו שוק הפשפשים, שבליבו ממוקם הקפה שלנו,שהוא גם מסעדה כשרה. מיותר לציין שמי שמארגן סיורים ביפו, יכלול ביניהם גם סיור, שתר לעומק את שוק הפשפשים ,ומספר את סיפורו. בסיור שלנו בשוק הפשפשים, תוכל לשמוע מפי מדריך מנוסה ומרתק על ההיסטוריה של השוק; מתי הוקם ואיך התפתח למה שהוא היום, להכיר את המבנים המעניינים בו ואת הסיפורים העומדים מאחוריהם, לחוש ולהריח מקרוב את הווי השוק, ולפגוש את אנשיו.

סיור ביפו – חוויה של תרבות ואוכל
אם אתה מחפש סיור בתל אביב, סיור ביפו, או כל סיור מרתק אחר, אתה וחברייך מוזמנים בחום לבוא אלינו לקפה יפו. אנו מציעים לך מגוון עצום של סיורים, ייחודיים ומרתקים, המועברים על ידי טובי המדריכים. סיור ביפו, בשוק הפשפשים ובכלל בכל הסביבה הקסומה שלנו, הוא חוויה נהדרת ללא ספק, בפרט כשאפשר לשלב איתה גלידה וקפה, או אפילו ארוחת בופה של שישי בבוקר. מחפש חוויה של תרבות ואוכל? בוא אלינו, ל קפה יפו, בלב השוק.

טופס הזמנה לסיור: