סיור מאפיות ביפו

אין כמו יפו.
יפו העתיקה, ספוגה בניחוחות ובצלילים של עברה, היא מקום מופלא, אשר מזמן חוויות רבות וסיפורים מרתקים, לכל מי שמסייר בה. יפו העתיקה, הינה עיר מדהימה ומרשימה, אשר אוצרת בתוכה סודות היסטוריים. די בביקור ב"שטח הגדול" על מנת לצפות במקום, שהיה בעבר מרכז של זנות ופשיעה, וכיום הוא מהווה רובע אומנים משגשג, ולראות כיצד התפתחה יפו היפהפייה, מן העיר העתיקה, למה שהיא כיום.

מאפיות ביפו
יפו הספוגה ניחוחות, ספוגה בהן לא רק מטפורית, ולא רק בגלל האווירה הקסומה שבה, אלא גם בזכות המאפיות הרבות בה. ביפו ישנן מאפיות רבות. מיעוטן עוסק בעוגות ומאפים מתוקים, ורובן עוסקות באפיית לחם, על כל סוגיו. המאפיות ביפו, אשר שולחות את ניחוחותיהן למרחק, מוסיפות ארומה מרתקת לאווירה הייחודית של יפו,והן שוות בהחלט ביקור.
קפה יפו
קפה יפו הינו ביסטרו איטלקי, אשר מציע ארוחות יומיות, המשלבות את המטבח האיטלקי עם המטבח הישראלי, והוא מסעדה כשרה. קפה יפו מגיש מנות ייחודיות, כמו פסטות ופיצות איטלקיות, לצד שקשוקה וסלט ירקות ישראלי. קפה יפו הוא מקום מיוחד, פנינה של ממש בלבה של יפו העתיקה. בקפה יפו ישנה גם אפשרות ל- הופעות ולאירועים קטנים וגדולים, החל מימי הולדת ועד לחתונות. אך גולת הכותרת של קפה יפו, היא סיורים ביפו, אשר יוצאים אופן מאורגן מבית הקפה מידי יום, כולל יום שישי, בו מציע קפה יפו בופה שישי מיוחד וסיור ייחודי לימי שישי.

סיור מאפיות ביפו
כך מציע קפה יפו ,סיור מאפיות ביפו. המאפיות המרתקות של יפו, המפיצות ניחוחות ייחודיים בכל העיר, מהוות את אחד מן הסיורים המרתקים ביותר של קפה יפו. במהלך הסיור, עוברים במרבית המאפיות בעיר, תוך צפייה בסודות האפייה הייחודיים של הלחמים, הפיתות, הבייגלים ושאר המאפים המעניינים של המאפיות הרבות הפזורות בעיר. סיור יפו במאפיות, הוא רק אחד מתוך עשרות סיורים מרתקים, אותם עורך קפה יפו לאורחיו, בכל יום מחדש. ובנוסף, קפה יפו עורך גם סיור בנווה צדק, השכונה הציורית של תל אביב, וסיור בתל אביב באופן כללי, סיור מרתק ומעניין במיוחד, לכל חובבי ההיסטוריה של תל אביב וסביבתה.

טופס הזמנה לסיור: