סיור סמטאות יפו העתיקה

במהלך המאה ה-19, הייתה יפו העתיקה מוקפת בחומה. יפו העתיקה, היא המתחם אשר כולל את הסמטאות המערביות והדרומיות של העיר, ואת בתי המגורים שבהן, את המדרון הצפוני ובו גן המדרון, וכן את גן הפסגה, כיכר קדומים ורובע האומנים, לשעבר "השטח הגדול". סמטאות יפו העתיקה, ספוגות בריח היסטורי של מאות שנים. יפו מיוחסת עוד ליפת, בנו של נוח, אשר מקובל לומר, שבנה את העיר. יפו, אחת הערים העתיקות ביותר בישראל, מציעה למבקרים בה יופי וקסם, שאין למצוא בשום עיר אחרת בארץ.
קפה יפו
קפה יפו איננו סתם בית קפה או מסעדה. קפה יפו הוא ביסטרו איטלקי, אשר למרות הסגנון האיטלקי של רוב מאכליו, הוא ספוג בניחוח הייחודי של יפו העתיקה. כך בלב ליבה של יפו העתיקה, שוכן מקום ייחודי, שכל אדם אשר מזדמן לעיר, אינו יכול לוותר על ביקור בו. קפה יפו מציע לאורחיו אוכל ייחודי, אשר משלב בין המטבח האיטלקי למטבח הישראלי – בין הפיצה לשקשוקה, בי הפסטה לסלט, ועוד. כל מי שמבקר בקפה יפו, זוכה ליהנות ממקום קסום בעל אווירה ייחודית, וממקום יפהפה, אשר מאפשר גם עריכה של אירועים קטנים וגדולים, המשמחים לבו של כל אחד.
הסיורים של קפה יפו
קפה יפו מציע לא רק אוכל, אלא גם הופעות ו- סיורים מודרכים ביפו העתיקה.
בכל יום, יוצאים סיורים מבית הקפה. קפה יפו מציע, למשל, סיור קסום לאורך סמטאות יפו העתיקה לאור ירח. "אין כמו יפו בלילות", אומר השיר, והמסיירים בעיר יבינו את המשפט הזה מקרוב. ה סיורים יפו של קפה יפו, לוקחים את המבקרים בין סמטאותיה של יפו העתיקה, תוך הסברים מרתקים על כל אחת מפנינות החמד של יפו של היום, וזיכרונותיה של יפו העתיקה. סיורים ביפו הם האטרקציה הייחודית של קפה יפו, ובנוסף, מוצעות לאורחים גם הארוחות העשירות והייחודיות של קפה יפו. קפה יפו מציע גם סיורים מיוחדים בימי שישי, לאחר בופה מיוחד. בנוסף לכל אלה, מציע קפה יפו גם סיור בתל אביב, ואפילו סיור בנווה צדק, השכונה הציורית והמיוחדת ביותר של תל אביב.

טופס הזמנה לסיור: